Strona Główna INFORMACJA NIEJAWNA - FORUM
zapraszamy do dyskusji...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload
 Ogłoszenie 

WITAMY NOWEGO ADMINA :)


Poprzedni temat «» Następny temat
S.O.S.
Autor Wiadomość
IN 
Site Admin



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Kwi 2005
Posty: 1011
Wysłany: 2005-05-05, 17:52   S.O.S.

Korzystając z okazji chciałby zaproponować utworzenie na forum
działu np. SOS.

Jeśli ktoś miałby jakąś prośbę, potrzebę - zgłasza to w tym miejscu
i ewentualnie oczekuje na odpowiedź lub na priv.

Wniosek ten nie musi być uwzględniony, ale wydaje mi się, że taka
potrzeba istnieje.
Pozdrawiam - Tadeusz

Proszę szanowne grono o ustosunkowanie się do przedstawionej propozycji - IN
 
 
ewa
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-06, 09:33   

Witam.
Inne-Ważne. Jeśli istnieje taka potrzeba to może do tego działu dodać hasło SOS.Mam tylko nadzieję,że pomysł nie ma na celu rozwijania praktyk giełdowych,a "potrzebujący" będą pamiętali o Regulaminie Forum.


Pozdrawiam. :D
 
 
czarkan
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-06, 10:17   

Obserwując wczwśniejsze wypowiedzi Tadeusz na forum traktuję jednoznacznie powyższą prośbę.
Jestem przeciwny praktykom giełdowym na forum.To Admin ustala reguły,a jeśli ktoś litościwy chce "handlować" informacjami niech wykupi sobie reklame w serwisie i nie obciąża niepotrzebnie serwera pustymi postami.

PZDR. C.K.
 
 
Tadeusz 
kandydat


Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 16
Wysłany: 2005-05-06, 22:09   

czarkan napisał/a:

Obserwując wczwśniejsze wypowiedzi Tadeusz na forum traktuję jednoznacznie powyższą prośbę. Jestem przeciwny praktykom giełdowym na forum.To Admin ustala reguły,a jeśli ktoś litościwy chce "handlować" informacjami niech wykupi sobie reklame w serwisie i nie obciąża niepotrzebnie serwera pustymi postami. PZDR. C.K.


Ta wypowiedź jest dla mnie jednoznacznie oszczercza i fałszywa..
Nigdy nie handlowałem informacjami, a jedynie starałem się bezinteresownie udzielać pomocy. Wielu POIN przecież nie ma doświadczenia i nie we wszystkim sobie radzi. Zaproponowałem Adminowi na priva taki dział, coś w rodzaju SOS, a co wychodzi?

Chciałbym także uzyskać od Czarkana nieco wyjaśnienia odnośnie "jednoznaczengo traktowania"..

A odnośnie wykupienia matreiałów z firmy One-1, to firma w której jestem zatrudniony ma od dawna stały abonament.

Z wyrazami uszanowania, ale zawiedziony - Tafeusz.
 
 
IN 
Site Admin



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Kwi 2005
Posty: 1011
Wysłany: 2005-05-07, 06:27   

Proszę się nie oskarżać wzajemnie, ponieważ nie w tym rzecz.
Przepraszam w tym miejscu Tadeusza za to, iż podałem do publicznej wiadomości nicka osoby, która wyszła do mnie z tą propozycją. Odruchowo skopiowałam wiadomość nie zastanawiając się nad tym, iż ktoś skojarzy imię z nickiem. Jeszcze raz serdecznie przepraszam... Gdybym tego nie uczynił, zapewne dyskusja przebiegałaby zupełnie inaczej.
Potwierdzam w tym miejscu słowa Tadeusza, iż jego firma od ładnych kilku lat (od samego początku) jest stałym abonentem.
 
 
czarkan
[Usunięty]

Wysłany: 2005-05-07, 07:21   

SZanowny Adminie,Koleżanki i Koledzy.

Wywołany do odpowiedzi wyjaśniam znaczenie użytych wcześniej przeze mnie słów:

1. "handlować" - wyrażnie napisane zostało w cudzysłowiu.Po to właśnie aby podkreślć potocznie przenośne,a raczej w tym przypadku ironiczne znaczenie tego słowa.

2. traktuje jednoznacznie - w dziale :pełnomocnik... w ostatniej swej wypowiedzi pisze Tadeusz:Jestem litościwy.Biegnij do skrzynki.A jak chcesz insze wzorki to też mogę Ci wysłać.
W moim odczuciu to zaproszenie do korzystania z dostępu do informacji,jakimi Tadeusz dysponuje.Proszę sobie wyobrazić w nowym dziale ilość postów z prośbami o przesłanie takich informacji.Dla forum to puste posty ,a taki dział to skrzynka kontaktowa.
Nigdzie,na żadnym forum nie spotkałem się z tego typu praktyką.Wszelakie indywidualne prośby kieruje się na priv.Litościwy(tak nazywa siebie Tadeusz) powinien skontaktować się z Adminem w celu uzyskania zgody na oferowanie swych usług.Tak właśnie rozumiem regulamin tego miejsca,którego jestem gościem.

Nie mnie decydować o powstaniu działu SOS.Wyraziłem tylko swoją opinię na temat wniesionej propozycji przez konkretną osobę.I dobrze,że została opublikowana,bo przynajmniej wiadomo kogo dotyczy.

Aby wyjaśnienie z mojej strony było pełne:
Tadeusz pisze,że firma w której pracuje wykupiła abonament od IN.Jednak przy nicku Tadeusz nie zauważyłem nazwy firmy,która udostępnia forumowiczom potrzebne dla Nich informacje.


Przepraszam Admina,Moderatorów i Forumowiczów za zamieszanie,jakie wywołał mój wcześniejszy post . Jak myślałem - tak nadal myślę.


PZDR.C.K.
 
 
Izabela 

Dołączyła: 19 Maj 2005
Posty: 3
Wysłany: 2005-05-24, 06:31   

Jestem jak najbardziej za utworzeniem "doraźnej pomocy". Sama bez przerwy jej potrzebuję :oops: , a tutaj taka ogromna ilość mądrych głów ...
Pozdrawiam Szanownych Formowiczów ! :)
 
 
 
mamolo

Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 2
Wysłany: 2006-05-25, 19:12   

Jeśli jest taka możliwość, to korzystając zokazji proszę o pomoc. Czy ktoś może mi wyjaśnić jak(o ile jest to możliwe)zmienić, lub ukryć własny "IP"
 
 
IN 
Site Admin



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Kwi 2005
Posty: 1011
Wysłany: 2006-05-27, 07:04   

Jeśli chcesz anonimowo śmigać po sieci /strony www/ to najprościej jest wchodzić przez stronę http://www.proxyking.net/ .
Ukrywanie adresu IP jest problemem dość złożonym - w wolnej chwili postaram się skrobnąć jakąś publikację na ten temat.
 
 
mamolo

Dołączył: 24 Maj 2006
Posty: 2
Wysłany: 2006-05-27, 21:09   

Dziękuję za odpowiedż,będę czekał na tę publikacje. Mam natomiast jeszcze jedno pytanie, tylko proszę się ze mnie nie śmiać :oops: . Czy "IP" jest przypisane do komputera jako do maszyny, czy też, do systemu operacyjnego, a co za tym idzie, czy po zainstalowaniu nowego np. XP mój "IP"się zmieni?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group