Strona Główna INFORMACJA NIEJAWNA - FORUM
zapraszamy do dyskusji...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload
 Ogłoszenie 

WITAMY NOWEGO ADMINA :)


Poprzedni temat «» Następny temat
'Lista 500' wypłynęła z IPN
Autor Wiadomość
kancer 
MODERATOR



Pomógł: 279 razy
Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 4189
Wysłany: 2007-06-19, 19:56   'Lista 500' wypłynęła z IPN

"Lista 500" wypłynęła z IPN - jest na niej Aleksander Kwaśniewski

więcej >>>

O jej !!! :shock: Ale niespodzianka. WYPŁYNĘŁA !!! :shock:
Rz ... ać mi się chce, jak czytam takie sensacje.
Adminie wybacz, ale gotuje się we mnie, gdy manipuluje się obywatelami w tak ordynarny sposób.
 
 
Dzaba 
MODERATOR
MON



Pomógł: 61 razy
Dołączył: 25 Kwi 2005
Posty: 1348
Wysłany: 2007-06-19, 20:09   

Tak żenujące, że aż śmieszne, iż lista sobie "wypłynęła".... - przeciek KONTROLOWANY i inspirowany przez najwyższe władze pańswowe - taka jest moja OFICJALNA opinia - w tym momencie pewnie wiadome służby zaczynają namierzać mój IP.... - a wystarczy do mnie zadzwonić :razz:

TK swoje a kaczyści i tak robią po swojemu - nie po to "odzyskali" dla siebie wiele resortów by teraz przejmować się "jakimś" TK

K..... w jakim kraju mi przyszło życ?? :???:
 
 
wireq 
kapitan



Pomógł: 20 razy
Dołączył: 22 Kwi 2005
Posty: 745
Wysłany: 2007-06-19, 21:00   

Może wreszcie teraz niektórzy userzy przestaną się dziwić (głośno lub sekretnie) moim kpinom na temat "ochrony" informacji niejawnych w Polsce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .

Kolego Grzechotka, ujawnię fragment mojej niezmiennej recepty na poprawę ochrony informacji. Brzmi mniej więcej tak: "uniemożliwić politykom dostęp do informacji niejawnych". Czy nie jest symptomatyczne, że wszelkie wycieki zdarzają się zawsze tam, gdzie dłubią w jakichś papierach, taśmach, dyskach itp. partyjni aktywiści lub ich perfekcyjnie służalczy protegowani?

Kolego Skonec (jeśli czytasz moje posty) - odetchnij sympatyczny pełnomocniku! Dziś straszono Cię na forum bez mała mękami piekielnymi i okrutnymi karami za żywota, bo wójt nie chce zwrócić Ci ankiety bezpieczeństwa osobowego. Twoje rzekome przestępstwo jest cnotą w porównaniu do pojmowania prawa o ochronie informacji przez jakże uczony, kompetentny i starannie dobrany personel IPN.
 
 
Dziadek_Jacek 
kandydat


Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 32
Wysłany: 2007-06-20, 06:29   

Faktycznie, "wyciek" jest zawsze, kiedy wymaga tego sytuacja poliytyczna.
Pojawienie się prezydenta Kwaśniewskiego ponownie w polskiej polityce było ewidentnie nie w smak kaczorom, więc posłużyli się swoją ulubioną bronią.
Smutne to.

Odsunięcie polityków od informacji niejawnych, to byłby to pomysł doskonały. Niestety, chyba to nie będzie możliwe.Nigdy.
Koledzy są tu zapewne specjalistami w tej sprawie, a ja jeno żywo zainteresowanym, lecz chciałbym zapytać: czy politycy przechodzą postępowanie sprawdzające i otrzymują poświadczenia i dopuszczenia w takim czasie jak to ma przypadek wobec innych(np. pracowników administracji rządowej) czy dostają je szybciej?
czyż nie trzeba, w przypadku zwykłego pracownika a nie ministra, czekać conajmniej pół roku?

Wracając do listy 500... była już lista wildsztajna, lista w raporcie z likwidacji WSI, ciekawe jaką listę jeszcze wysmażą i ujawnią w sposób bezkarny Kurtyka i podlegli mu historycy? Listę 500 ujawniła IAR... czyli publiczny śmp.
 
 
IN 
Site Admin



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Kwi 2005
Posty: 1011
Wysłany: 2007-06-20, 06:33   

Ciekawe, co by to było, gdyby prezesem IPN został nasz kolega z FORUM (który swego czasu kandydował na to stanowisko) :mrgreen:
 
 
Grzechotka 
FILOZOF



Pomógł: 75 razy
Dołączył: 23 Kwi 2005
Posty: 2125
  Wysłany: 2007-06-20, 06:54   

Jak inni "kradną" to znaczy że ja też powinienem "kraść"? Jak inni ujawniają to znaczy że ja też powinienem to robić? Nie byłem, nie jestem, i chyba nie będę politykiem. Bardziej od ochrony i ujawniania informacji "politycznych" zależy mi na ochronie informacji mojej JO bo za to biorę pieniądze. W biznesie, zwłaszcza uniezależnionym od Państwa, na razie i na szczęśćie panują troche inne standardy :)
Ktoś na tym forum mam fajny cytat H.Kwinto - pasuje jak ulał do niniejszego zagadnienia :)
 
 
rysiu 
pułkownik
CYWIL



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 1038
Wysłany: 2007-06-20, 07:36   

*IN* napisał/a:
Ciekawe, co by to było, gdyby prezesem IPN został nasz kolega z FORUM (który swego czasu kandydował na to stanowisko) :mrgreen:

Fiu, fiu ! Czy to jest ten moment w którym zadziałało stare porzekadło o stole i nożycach ?
 
 
Dzaba 
MODERATOR
MON



Pomógł: 61 razy
Dołączył: 25 Kwi 2005
Posty: 1348
Wysłany: 2007-06-20, 09:23   

rysiu napisał/a:
Fiu, fiu ! Czy to jest ten moment w którym zadziałało stare porzekadło o stole i nożycach ?

Ale na chwilę obecną nasz kolega z FORUM (o którym wiadomo, że kandydował) nie odezwał się w tej materi... więc nie wiem dlaczego rysiu napisałeś to porzekadło....
 
 
rysiu 
pułkownik
CYWIL



Pomógł: 17 razy
Dołączył: 15 Wrz 2006
Posty: 1038
Wysłany: 2007-06-20, 10:02   

:oops: Biję się mocno i przepraszam za nieuzasadnione domniemanie przypuszczania. To ja już w tej materii wolę mniej wiedzieć... :wink:
 
 
glina 
chorąży
CYWIL



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 250
Wysłany: 2007-06-20, 15:59   

W tematch "CIEKAWOSTKI" powinien powstać kolejny rozdział "ZAKŁADY SPECJALNE" w którym to moglibyśmy zakładać się za ile czasu coś wycieknie z KT różnych resortów. Poddaje to pod rozwagę wszystkim userom. Zwycieza, który postawi prawidłową datę wycieku np. "listy 500" wysyła sms-a o treśći "CHWDP" (bez urazy) pod nr 997 a nagroda zostanie przesłana radiowozem. :razz:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group