Strona Główna INFORMACJA NIEJAWNA - FORUM
zapraszamy do dyskusji...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload
 Ogłoszenie 

WITAMY NOWEGO ADMINA :)


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: IN
2008-05-31, 05:34
Pułkownik SB sejmowym ekspertem ds. nacisków
Autor Wiadomość
pitermax 
chorąży
MON



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 05 Lis 2005
Posty: 344
Wysłany: 2008-05-30, 12:42   

szkoda kolego/koleżanko (nie wiem nie zaznaczono płci) jabara nie wypowiadasz się na temat, tylko opowiadasz nam tu swoje rodzinne historie zupełnie nie związane z tematem. Piszesz, że nie udzielasz się często na forum, więc Ci proponuję zapoznaj się z jego strukturą i działami, a swoje opowieści możesz zawsze zamieścić w dziale HydePark.
Mam nadzieję, że Twoje uczestnictwo w tym forum nie przybierze formy jak to niedawno się na nim zdarzyło z pewną koleżanką (zainteresowani znają temat) :evil:
 
 
 
jabara

Dołączył: 22 Kwi 2007
Posty: 8
Wysłany: 2008-05-30, 13:17   

Na ten temat już się wypowiedziałem. Jak się chce komentować czyjeś wypowiedzi, a jest ich w "temacie" więcej niż jedna, to należy przeczytać je wszystkie. Wtedy będzie się w "kursie dzieła". Poza tym płeć osoby piszącej można rozpoznać po końcówkach. Z reguły kobieta pisze np. wypowiedziałam, napisałam, obraziłam, a facet: wypowiedziałem,napisałem, obraziłem. Proste? I jeszcze jedno. Czy na tym forum nie można pisać o sobie? Czy jest to zabronione? Jak sie komuś to nie podoba, to po prostu nie musi czytać, a tym bardziej komentować, bo jest to zwykłą niegrzecznością.
 
 
IN 
Site Admin



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Kwi 2005
Posty: 1011
Wysłany: 2008-05-30, 13:49   

Czy po raz koleny mam przypomnieć jak brzmi zasadniczy temat :?: :twisted:
 
 
pitermax 
chorąży
MON



Pomógł: 13 razy
Dołączył: 05 Lis 2005
Posty: 344
Wysłany: 2008-05-30, 17:18   

jabara napisał/a:
Byłaś kapitanem, teraz pułkownikiem. No cóż, znam takich awansowych sprinterów. Ja potrzebowałem kilkunastu lat aby uzyskać stopień majora. Zakładam, ze prawdziwy i poważny oficer nie"bawiłby" się tak nickami / kapitan, pułkownik /, więc albo jesteś podróbką, albo awansowym sprinterem.


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

rozbawiłeś mnie do łez "byłaś kapitanem, teraz pułkownikiem"
skully moje gratulacje

A Ty kolego jabara (z całym szacunkiem dla majorów), ale nie jesteś chyba zbyt spostrzegawczy i roztropny o co chodzi z podpisami pod nickami każdego z nas.
Bez urazy kolego, ale skończ z uszczypliwościami do uczestników forum :evil: i jeżeli masz coś ciekawego z Twojej wieloletniej praktyki "wojskowej" to podziel się z nami oczywiście w temacie dotyczącym danego wątku.
 
 
 
Dziadek_Jacek 
kandydat


Dołączył: 31 Sty 2007
Posty: 32
Wysłany: 2008-05-30, 18:23   

Ekspert byl-eksperta nie ma. Chyba temat mozna zamknac :wink:
 
 
IN 
Site Admin



Pomógł: 9 razy
Dołączył: 21 Kwi 2005
Posty: 1011
Wysłany: 2008-05-31, 05:33   

Dziadek_Jacek napisał/a:
Ekspert byl-eksperta nie ma. Chyba temat mozna zamknac :wink:

Przychylam się do wniosku :wink:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group