INFORMACJA NIEJAWNA - FORUM
zapraszamy do dyskusji...

REGULAMIN - Uwagi do forum...

IN - 2005-04-22, 17:15
Temat postu: Uwagi do forum...
W tym temacie można pisać wszelkie uwagi odnośnie FORUM i jego poprawnego działania... :lol:
Borgia - 2005-04-22, 17:16

pozwolę sobie może nie na uwagę, ale na pytanie:

dlaczego nie mozna kasować swoich własnych wypowiedzi? :)

ponadto, uwaga: nie działają ikony do gg i tlenu :)

IN - 2005-04-22, 17:22

ad 1 - ponieważ trzeba się najpierw poważnie zastanowić, nad tym, co się chce napisać, a nie walić posty bez sensu :)
ad 2 - i pewnie działać nie będą, aby zachować prywatność użytkowników :)

Borgia - 2005-04-22, 17:24

IN napisał/a:
ad 2 - i pewnie działać nie będą, aby zachować prywatność użytkowników :)


1. o prywatności każdy decyduje sam, jeśli w profilu jest dostępna opcja dodawania komunikatorów, to w takim razie, jak powyższa odpowiedź admina ma się do rzeczy?

2. a jesli już admin upiera się przy prywatności, to jakim zamiarem admina było umieszczanie ikon do wyżej wspomnianych komunikatorów? :)

IN - 2005-04-22, 17:32

Admin po prostu musi dbać o bezpieczeństwo oraz prywatność wszystkich użytkowników. Ikonki widnieją dla zmylenia szpionów i przeciwników FORUM I_N :lol:
zulugula - 2005-04-22, 20:34

Dlaczego poprzednie forum zostało skasowane w całości? :shock:
IN - 2005-04-23, 12:46

Patrz - komunikat pod adresm:

http://in.hdt.pl/viewtopic.php?p=28#28

czarkan - 2005-04-26, 18:43

:oops: Przeczytałem komunikat IN w dziale Ogłoszenia.Teraz rozumiem skąd wzięły się wypowiedzi nawiązujace do postów sprzed kilku miesiecy.Czy bedzie taka możliwość by przynajmniej te wpisać ponownie?
IN - 2005-04-26, 18:53

Szczegółowe prośby w temacie odzyskania postów i tematów proszę kierować na PW do Kancera...
czarkan - 2005-04-26, 19:01

Dzięki za odp.Uczę się poruszania po Twoim forum.Jak nabiorę pewności siebie i lepiej zapoznam z tematami to uderzę do Kancera.

K.C.

kremenaros - 2005-05-05, 19:45

W poprzednim forum, mimo iż nie zapoznałem się z wszystkimi wypowiedziami to przy kolejnej wizycie widziałem posty nieprzeczytane. Na tym forum tego nie ma. Szkoda było to spore udogodnienie, teraz muszę śledzić wypowiedzi po datach w poszczególnych wątkach.
IN - 2005-05-05, 19:49

Każdy zarejestrowany użytkownik posiada udogodnienie, które opisujesz. Problem tkwi zapewne w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej...
Ponadto proponuję wejść we własny profil i zapoznać się z ustawieniami tam proponowanymi :)

czarkan - 2005-05-06, 11:14

Otrzymałem aktualizację serwisu IN.Wielkie dzięki.
Klikając na stosowny link znalazłem się we właściwym miejscu serwisu.
Otrzymując odpowiedzi w tematach,w których zabierałem głos,aby odczytać ich treść jestem zmuszony do wklepywania wszystkich znaków z przesłanego linka.Czy to wina poczty onet,czy sam popełniam jakiś błąd?


PZDR. C.K.

kremenaros - 2005-05-06, 13:12

IN napisał/a:
...Problem tkwi zapewne w ustawieniach Twojej przeglądarki internetowej...

Moją przeglądarką jest Firefox. Wcześniej tz. przed zmianą serwera, wszystko "chodziło" jak należy. Ale potestuję jeszcze na IE i wtedy zobaczę.
Cytat:
Ponadto proponuję wejść we własny profil i zapoznać się z ustawieniami tam proponowanymi :)
Profil zawsze zostawiam z domyślnymi ustawieniami. Nawiasem mówiąc, niewiem, która funkcja odpowiada za tą "sygnalizaję".
IN - 2005-05-06, 15:38

czarkan napisał/a:
Otrzymując odpowiedzi w tematach,w których zabierałem głos,aby odczytać ich treść jestem zmuszony do wklepywania wszystkich znaków z przesłanego linka.Czy to wina poczty onet,czy sam popełniam jakiś błąd?


skrzynka odbiorcza>narzędzia>opcje>czytanie>czytaj wszystkie wiadomości w postaci zwykłego tekstu
zlikwiduj "ptaszka"

lub

skopiuj link do okienka adresu przeglądarki internetowej i naciśnij "enter"

IN - 2005-05-06, 15:42

kremenaros napisał/a:
Profil zawsze zostawiam z domyślnymi ustawieniami. Nawiasem mówiąc, niewiem, która funkcja odpowiada za tą "sygnalizaję".


Wspominając o profilu, miałem na myśli wiele innych przydatnych ustawień. Tej "sygnalizacji" w profilu nie da się ustawić niestety - tylko w przeglądarce... :)

kremenaros - 2005-05-06, 18:04

No niestety ale w IE też nie działa. Trochę to dziwne. Przed zmianą serwera działało, teraz nie. :?
Borgia - 2005-05-06, 18:17

kremenaros, wyczyść pliki cookie i temporary internet files oraz dokonaj ustawień przeglądarki: start>ustawienia>panel sterowania>opcje internetowe> zakładka "ogólne" w polu "tymczasowe pliki internetowe" kliknij na ikonkę "ustawienia" a tam ustaw w "sprawdż, czy są nowsze wersje przechowywanych stron" na "Przy kazdym uruchomieniu Internet Explorer"

wszystkim strony się dobrze odświeżają, z pewnością nie jest to wina serwera lecz, jak wskazuje na to IN, przyczyna lezy w wadliwym odświeżaniu stron przez przeglądarkę.

na podstawie IE 6 oraz win xp prof sp2

pozdrawiam :)

kremenaros - 2005-05-06, 18:43

:) ok ale ja nie używam IE
Mimo wszystko jeszcze raz sprawdzę. Choć Borgia myślę, że nie do końca zrozumiałeś co mam na myśli.

Borgia - 2005-05-06, 20:13

kremenaros napisał/a:
No niestety ale w IE też nie działa...ciach


odwołałam się jedynie do tego fragmentu Twojej wypowiedzi..


w nawiązaniu jeszcze do problemów technicznych. Właśnie zainstalowałam przeglądarkę firefox w wersji 1.0.3, celem sprawdzenia, czy widoczne są dla mnie wszelkie zmiany na forum (nowe tematy, odpowiedzi itd...) wszytko mam wyróżnione, żadnych problemów :)

z czystej ciekawości zapytam: czego nie zrozumiałam w Twojej wypowiedzi?

Twój pierwszy post brzmiał następująco:

kremenaros napisał/a:
W poprzednim forum, mimo iż nie zapoznałem się z wszystkimi wypowiedziami to przy kolejnej wizycie widziałem posty nieprzeczytane. Na tym forum tego nie ma. Szkoda było to spore udogodnienie, teraz muszę śledzić wypowiedzi po datach w poszczególnych wątkach.


wypowiedź wydaje mi się oczywista: nie widzisz zmian, gdy wchodzą nowe teamty lub, gdy do tematu udzielane są dalsze odpowiedzi.

dalej:

kremenaros napisał/a:
Moją przeglądarką jest Firefox. Wcześniej tz. przed zmianą serwera, wszystko "chodziło" jak należy. Ale potestuję jeszcze na IE i wtedy zobaczę


w związku z tym, została udzielona Tobie instrukcja dokonania zmian w IE

???

pozdrawiam

kremenaros - 2005-05-06, 21:48

No dobrze. Postaram się dokładnie wyjaśnić co mam na mysli, w zasadzie przeprowadźcie czynności, które opiszę:
1. logowanie do forum
2. stwierdzenie, że są nowe posty (np. dział Kanceleria Tajna)
3. nie wchodzimy do działu, nie czytamy postów - wylogowujemy się
4. logujemy ponownie i sprawdzamy, czy we wczesniejszym dziale nadal są nowe posty.
To by było na tyle.

Borgia - 2005-05-06, 22:25

teraz Twoja wypowiedź nabiera całkiem innego znaczenia.

istotnie, po drugim wejściu..posty nie są wyróżnione. Sprawdziłam na IE, Maxthon oraz Firefox. Zrobiłam również wycieczki na inne fora...tam sytuacja jest identyczna.

Myślę, że wynika to z faktu, iż obecne forum oparte jest na podstawowym php. Poprzednie "by przemo" było bardziej rozbudowane, posiadalo więcej opcji. Nie mniej jednak, pragnę nadmienić, iż prowadzone są starania, aby powrócić do ulubionej wersji "by przemo". Proszę wykazać się cierpliwością, obecna forma jest formą przejściową...:)

pozdrawiam

glina - 2011-06-01, 09:46

Regulmin nie zabrania umieszczania na forum prezentacji a jednak wyskakuje komunikat "Rozszerzenie pps jest niedozwolone". Dlaczego?
IN - 2011-06-01, 09:48

A co chcesz umieścić (?), bo forum "pęka w szwach" :)
glina - 2011-06-01, 11:09

Z okazji Dnia Dziecka i z uwagi na upały w HadeParku chciałem umieścić prezentację "PIWO" :wink:
IN - 2011-06-01, 11:15

Brak zgody ;)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group